Neden Maestro Italy?

İlham kaynaklarımızdan tasarım süreçlerimize; koleksiyon oluşumundan piyasaya sürülmesine dek tüm adımlar Maestro Italy`nin entelektüel sermayesinin bir parçasıdır.

İtalya, markamıza adında geçen bir detay değildir; 30 yılı aşkın bir süredir tasarım ve üretim süreçlerinin tamamı İtalya`daki fabrikamızda yürütülmektedir. İtalya`daki titiz kristal ustalarımız, kristal takı işçiliğinin mükemmel örneğini sergiler ve hassas kesim Swarovski kristalleriyle kaliteli gümüş montürleri buluştururlar. 

Maestro Italy`de en büyük ilham kaynağımız ışıltıya olan tutkumuzdur: sezon trendlerini takılarımıza cesurca yansıtırız. 

Tüm takılarımızda, 925 ayar gümüşü (925 Sterling Silver) baz metal olarak kullanır; 18 ayar altın / pembe altın ile kaplarız. Her bir takıda kristalin ışıltısını daha çok yansıtmaya odaklanır, yerleştirme tekniğini buna göre seçeriz. 

 

 

Swarovski Kristali

Tüm dünyada kalite, zarafet ve mükemmel ışıltı ile eşanlamlı olan Swarovski kristali, tasarımlarımızın en değerli öğesidir. Maestro Italy olarak 30 yılı aşkın bir süredir Swarovski Kristalini tutkuyla işliyoruz. 

Tüm kadınların muhteşem ışıltıyı deneyimlemelerini istiyoruz.

 

Maestro Italy markası, Türkiye`nin mücevher üssü olan Kapalı Çarşı - İstanbul`da doğdu.

Dünyanın pek çok yerinde farklı ve seçili iş ortaklarıyla çalışırız.

Maestro Italy şıklıktır.

Maestro Italy ışıltıdır.

Maestro Italy kadınsılıktır.